Vybíráme sprchový kout

dveře do sprchového kouta

Nejen starší lidé nebo majitelé koupelen menších rozměrů ocení místo vany praktický sprchový kout, který nezabírá tolik místa, nabízí maximální komfort, vypadá stylově, šetří vodu a navíc vám může poskytnout příjemnou masáž nebo pohodlné posezení pod proudem horké vody. Tím ale výčet superlativ nekončí! Sprchový kout vás nadchne příjemnou cenou i zajímavým designem!

Do malých koupelen

Sprchové kouty jsou základním prvkem koupelny, která má typické panelákové rozměry a oproti vaně ušetří místo a nabídne v koupelně další úložný prostor nebo místo na pračku či sušičku. Proto byste při volbě sprchového koutu měli zvážit, pro jaké účely jej míníte využívat a jaké funkce by vám měl nabídnout. Existují totiž varianty s hlubokými vaničkami, kde pohodlně osprchujete čtyřnohého miláčka i vykoupete malé dítko nebo namočíte prádlo. Inspirovat při jejich výběru vás může například Wellmall.cz.

Pokud vybíráte sprchový kout nebo box všimněte si, jaká varianta dveří je jejich součástí. V nabídce najdete moderní plastové provedení s pískováním nebo obrazci, které dodávají soukromí i trendy úchytky, které jsou pevné a přitom praktické. Nezapomeňte si také prohlédnout různé varianty sprchových koutů a jejich konstrukce. Najdete totiž rohové modely i čtvrtkruhové varianty s pevnými či posuvnými dveřmi.

Rafinovaně chytré a prostorné

Když vám prostor i finance dovolí, poohlédněte se po sprchových dveřích do koutu bez boxu a pevné vaničky. Takové sprchovací místo dodává celé koupelně vzdušnost a opticky ji zvětšuje. Čím větší dveře do sprchového koutu zvolíte, tím prostorněji bude vaše koupelna působit. Na výběr máte i způsob otevírání dveří a to od zalamovacích přes shrnovací až po klasické otevírací či posuvné varianty. V takovém sprchovém koutu bude radost provádět denní hygienu i relaxovat, a to díky dostatku místa. Nezapomeňte rovněž na příslušenství. Někoho potěší praktické sedátko nebo masážní trysky, jiní zase ocení rádio, díky němuž bude sprchování jeden velký vodní koncert.

Mohlo by se Vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *