Surfování v surf aréně

flyboarding

Rádi si užíváte v létě vodní radovánky a láká Vás vyzkoušet si, jaké to je surfovat na mořských vlnách? Díky indoor surfingu nemusíte zůstat pouze u snění. Indoor surfing nabízí jedinečnou možnost pro surfování všem, kteří milují pobyt ve vodě.  Zároveň však nemusíte trávit v letadle dlouhé hodiny přeletem za oceán do slunné Kalifornie. V Praze byla totiž postavena surf aréna, která Vám všechny tyto vymoženosti nahradí. Surf aréna je vybavena indoor simulátorem, který napodobuje surfování na opravdové vlně. Atmosféru na pláži navodí také drink na beach baru. V surf aréně stačí chytnout prkno, skočit do vln a užívat si sportovních radovánek.

Instruktoři Vás nejprve provedou krátkou úvodní instruktáží. Po několika minutách za doprovodu zkušeného instruktora si budete moci vyzkoušet tzv. bodyboarding neboli kontrolované surfování vleže. Po pár jízdách se směle vrhnete na nácvik jízdy a nakonec si vychutnáte reálnou jízdu na surfu. Tato sportovní aktivita Vám zpříjemní léto a možná Vás přece jen přiměje k tomu prožít letní dovolenou v Kalifornii. Poukázku na indoor surfing můžete darovat také jako dárek. Další tipy na dárky k narozeninám, za vysvědčení či jen tak pro radost najdete například zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/.

Společně s Vašimi přáteli můžete vyzkoušet rovněž flyboarding, který spojuje létání s pobytem na vodě. Na rozdíl od indoor surfingu je flyboarding naprosto intuitivní záležitostí. Flyboarding Vám poskytne příležitost proletět se deset metrů nad hladinou a dokonce i pod ní. Absolutní pocit adrenalinu si užijete s flyboardem 4, který umožňuje rotaci kolem vlastní osy.

Mohlo by se Vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *