Střecha na celý život

pokrývači Jihlava

Pokrývačství je oborem, který se v rodinách většinou dědí z otce na syna. Jedná se o velmi náročné povolání jak fyzicky, tak psychicky. Pokrývači však mají jistotu, že po jejich službách bude poptávka neustále. Střechu nad hlavou totiž lidé potřebují a potřebovat budou. Drobné opravy si v domácnosti zvládne provést každý alespoň trochu zručný muž, ale na střechu se pustí jen málokdo. Přece jen se jedná o práce ve výškách. Hlavním nepřítelem tohoto povolání je počasí.

Pokrývači pracují v zimě i v létě, vystaveni mrazu i slunci. Jedná se o kvalifikovanou manuální práci s vysokým rizikem pracovního úrazu. Hlavní činností pokrývačů je kromě pokládky nové střechy také údržba a opravy všech druhů střešních krytin a střešních plášťů. Zejména u starých domů je velmi důležité pravidelně střechu kontrolovat. Malá nenápadná poškození, totiž mohou v budoucnu napáchat velké škody. Zejména nyní po zimním období byste si měli vaši střechu nechat zkontrolovat. Voda a mrazy, které byly letos opravdu silné, mohly střešní krytinu narušit a poškodit. Pokrývače ze všech regionů najdete na stránkách www.stavdum.cz/regionalni-katalog/pokryvaci/.

Své služby vám mohou nabídnout pokrývači Jihlava i pokrývači Liberec. Pomohou vám s rekonstrukcí staré střechy i s realizacemi nových střešních krytin. Určitě se nesnažte na opravě střechy ušetřit. Do střechy se vyplatí investovat a vybrat ty nejkvalitnější materiály. Na výběr jsou ručně i strojově opracovaná dřeva a kvalitní střešní tašky, které si můžete vybrat i v několika barevných provedeních. Investice do střechy je mnohdy investicí celoživotní, která se vám vrátí v podobě mnoha bezstarostných let prožitých s kvalitní a spolehlivou střechou nad hlavou. Dopřejte si proto to nejlepší, co se na trhu nabízí a vyberte si ty nejkvalitnější řemeslníky.

Mohlo by se Vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *