Ratanový nábytek

Pojem ratanový nábytek je všem zajisté známý. Co to však ratan vlastně je? Ratan je velice rychle dorůstající rostlina, která se pěstuje v tropických krajích. Tato rostlina je ihned po zpracování sušena ve speciálních sušičkách a po důkladném a úplném vyschnutí je ratan dále opracováván a jsou z něj vyráběny různé produkty, jako jsou ratanová křesla, ratanové židle, taburety, a veškerý ostatní nábytek. Surový ratan se zpracovává do podoby dlouhých tyčí. Odtud se požadovaného tvaru dosáhne prostřednictvím horké páry. Nejvíce jej můžeme spatřit jako zahradní nábytek před našim domem.

Výrobky z ratanu

Nabídka je na internetu velmi široká, od velmi luxusního provedení sedacích souprav s kombinací ratanu a výpletem z mořské trávy až po levnější ratanové sedací soupravy. Na internetu volně naleznete k dostání ratanové konferenční stolky dále sedací soupravy, křesla, židle, ratanové komody, police, stoly, regály, věšáky, houpací sítě, taburety, papasan, závěsné houpačky, sedátka, paravany, botníky, novinové stojany, ratanové koše, truhly a prádelníky z ratanu a to vše různých tvarů a rozměrů za přijatelné ceny. A to lze vše přizpůsobit také na míru.

Ratanové doplňky

Jsou dominantou poptávky na internetu. Vybrat si můžete opravdu každý, ratanový stojan na noviny, ratanový nebo proutěný stojan na deštníky, stojany na květiny ratanové i proutěné. Nádherné jsou ratanové vázy, květináče z vodního hyacintu, praktické jsou proutěné zásuvky, ratanové šuplíky.

Proutěné zboží

Na internetu vám e-shopy mohou představit širokou škálu ručně vyráběných košů. Nejžádanějším zbožím jsou ošatky, truhly, proutěné koše na prádlo, koše nákupní, koše na dřevo ke krbu. Libovolné tvary zajistí vaší naprostou spokojenost ve spojení s cenou.

Mohlo by se Vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *