Léto plné splněných přání díky Firmě na zážitky

netradiční dárky

Letní prázdniny jsou konečně tu a s nimi také plnění dávných snů a celoročních předsevzetí. Kdo zatouží na prahu letošního léta po dobrodružství a troše adrenalinu, můžete se nechat inspirovat Firmou na zážitky a vybrat si některý z jejích zážitků zde www.firmanazazitky.cz.

Kam za adrenalinem na vodě?

Hranici vlastní odvahy můžete zase o kousek posunout se společností Allegria například tím, že si za volnočasovou aktivitu zvolíte hoverboard. Právě hoverboard udává směr revoluce vodních sportů. Hoverboarding nadchne každého, kdo rád tráví v létě čas ve vodě. S hoverboardem se totiž budete moci vznést až pět metrů nad vodní hladinu, a to vše při rychlosti až 25 km/hodinu. Právě tento vodní zážitek nabízí možnost zkombinovat hravě prvky snowboardingu, klasického surfování a kitesurfingu. K vodním trikům neláká však pouze zmíněný hoverboarding, ale také flyboard, jízda správní motorovou lodí nebo dokonce kurz indoor freediver. Tyto netradiční dárky můžete věnovat někomu z Vašich blízkých rovněž k narozeninám, ke svátku nebo jen tak pro radost. Získáte tak parťáka pro skvělé chvíle.

Léto plné nevšedních zážitků

V rytmu tance se můžete vlnit při hře na bicí soupravu. Velkou výhodou je, že k tomu nebudete potřebovat žádné noty ani mnohaleté zkušenosti či praxi. Se zkušeným instruktorem Jaroslavem Suchánkem se naučíte základy bubnování, vybubnujete ze sebe veškerý stres a na konci si zkusíte zahrát společně s hudbou. Nevšední zážitky od společnosti Allegria jsou plné nevšedních zážitků a nezapomenutelných vzpomínek. Ať už si vyberete jakýkoliv zážitek, nikdy se nebudete nudit. Právě naopak čeká na Vás nekončící množství zábavy. Některé zážitky jsou vhodné jen pro jednotlivce, jiné můžete prožít tak jako například plavbu pro celou rodinu se svými nejbližšími.

Mohlo by se Vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *