Inspirace na příští léto u bazénu

laminátový bazén

Nechtěli jste někdy mít pěkné koupání hned u domu? Čím dál víc lidí objevuje kouzlo bazénu ve vlastní zahradě. Po práci skočíte rovnou do čisté vody a v horkém létě získáte úžasné místo pro relax a dobíjení baterek. Děti nemusíte vypravovat na veřejné koupaliště. Prostě se vyřádí přímo na zahradě – bazén je pro ně ráj.

Opalujte se u zapuštěného bazénu

Zapuštěné bazény vydrží déle, protože nejsou tak vystavené vlivům počasí. To hlavní ale je, že máte snazší přístup do vody. Na kraji bazénu můžete sedět, máchat si nohy a povídat – a nebo se opalovat na lehátku.

zapuštěný bazén

Pokud jste z těch, kteří si v bazénu rádi užijí i hodně legrace, využijete snadný přístup do vody třeba pro skoky s rozběhem. Sólo nebo v týmu.

zastřešení bazénu

Opravdová pohoda je pod zastřešením

Zastřešení přidá na pohodě hned několika způsoby. Zaprvé, nemusíte se bát o bezpečnost dětí nebo domácích mazlíčků. Zadruhé ušetříte spoustu práce s údržbou, protože zastřešení ochrání bazén před nečistotami lépe než jakékoliv jiné zakrytí. A konečně není nad posezení pod zastřešením, když už venku začne pršet, ale voda v bazénu je teplá a vy se můžete koupat třeba za říjnové plískanice.

laminatovy_bazen

Chcete si tu říjnovou plískanici užít i pozdě večer? Přidejte k bazénu zápustné osvětlení a vytvořte tak u bazénu kouzelnou romantickou atmosféru.

zápustné osvětlení

Odborníkům na bazény se nejlíp osvědčil laminát

„V naší rodině se bazény zabýváme už druhou generaci. Stoprocentně věříme laminátu. Ze všech dostupných materiálů na trhu má mimo jiné nejlepší poměr ceny a životnosti,“ říká Michal Vlášek z firmy Bazény Relax, který mezi bazény prakticky vyrostl.

Vybrat dobře materiál je u bazénu zásadní, protože to ovlivňuje třeba i možnost použití slané vody, opravitelnost nebo odolnost proti poškrábání.

Řešit bazén už v zimě se vyplatí

Většina lidí nechává řešení bazénu na jaro. Jenže to bývají v bazénových centrech fronty a i stavební firmy jsou vytíženější. A tak se může stát, že nakonec bazén na léto nestihnete. Lepší je vybrat si ho v klidu v zimě, vše si domluvit a na jaře vše zvládnout bez vrásek na čele.

Tak co? Už máte tip na letošního Ježíška?

Mohlo by se Vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *